Våra medarbetare

Vår personal på huvudkontoret i Götene har lång erfarenhet av husbranschen i olika former. Du kan lite på att vi kan det vi gör och att vi kommer att göra allt för att du ska bli nöjd med ditt Götenehus.

Utöver dessa finns det alltid för varje projekt en projektledare som ansvarar för bygget, och dessutom en mäklare som hjälper till med försäljningen.

Huvudkontor Götene


David UlinderDavid Ulinder

Chef Bostadsprojekt

Tel 0511-34 56 03
E-post: david.ulinder@gotenehus.se

Ann-Charlotte AlfredssonAnn-Charlotte Alfredsson

Brf- och fastighetshandläggare

Tel 0511-34 56 00
E-post: ann-charlotte.alfredsson@gotenehus.se

per-flodinPer Flodin

Entreprenadansvarig

Tel 0511-34 56 55, 073-270 84 18
E-post: per.flodin@gotenehus.se

michaela-svenssonMichaela Johansson

Kundansvarig Skaraborg och Göteborg (föräldraledig)

Tel 0511-34 69 41, 070-364 70 33
E-post: michaela.johansson@gotenehus.se

Elisabeth Karlsson” width=Elisabeth Karlsson

Marknadskoordinator

Tel 0511-34 56 89
E-post: elisabeth.karlsson@gotenehus.se

Frida LarssonFrida Larsson

Projektchef entreprenad

Tel 073-316 10 12
E-post: frida.larsson@gotenehus.se

Tomas NorénTomas Norén

Projektledare

Tel 0511-34 56 52, 070-401 13 72
E-post: tomas.noren@gotenehus.se

Karolin-StrandhagKarolin Strandhag

Projektutvecklare

Tel 0511-34 53 08, 070-87 96 985
E-post: karolin.strandhag@gotenehus.se

Richard SånnekRichard Sånnek

Projektutvecklare

Tel 0511-34 56 80, 070 – 282 87 28
E-post: richard.sannek@gotenehus.se

Fredrick-ZandelinFredrick Zandelin

Kundansvarig Skaraborg och Göteborg

Tel 0511-34 56 42
E-post: fredrick.zandelin@gotenehus.se

Stockholm


Carin BarklundCarin Barklund

Kundansvarig

Tel 073-274 60 98
E-post: carin.barklund@gotenehus.se

Kent BjörvangKent Björvang

Projektutvecklare

Tel 08-624 02 10, 070-558 27 48
E-post: kent.bjorvang@gotenehus.se

Joakim KaalingJoakim Kaaling

Projektledare

Tel 08-514 816 92, 073-275 37 10
E-post: joakim.kaaling@gotenehus.se

Kenneth Thörnqvist Kenneth Törnqvist

Projektledare

Tel 070-227 62 19
E-post: kenneth.thornqvist@gotenehus.se

Göteborg


David JärevikDavid Järevik

Projekt- och affärsutvecklare

Tel 072-710 79 63
E-post: david.jarevik@gotenehus.se

Göran LundbergGöran Lundberg

Projektutvecklare

Tel 031-89 54 66, 070-966 60 61
E-post: goran.lundberg@gotenehus.se

Lund


Sofia DanåsSofia Danås

Projektutvecklare

Tel 046-16 11 85
E-post: sofia.danas@gotenehus.se

Katarina FagerströmKatarina Fagerström

Kundansvarig

Tel 040-17 11 81
E-post: katarina.fagerstrom@gotenehus.se

Vladimir KosicVladimir Kosic

Projektledare

Tel 046-16 11 84
E-post: vladimir.kosic@gotenehus.se

Michael MorauMichael Morau

Projektledare

Tel 070-601 40 15
E-post: michael.morau@gotenehus.se

Frida LarssonMikael Thynell

Projektledare

Tel 073-201 41 77
E-post: mikael.thynell@gotenehus.se