Våra medarbetare

Vår personal på huvudkontoret i Götene har lång erfarenhet av husbranschen i olika former. Du kan lite på att vi kan det vi gör och att vi kommer att göra allt för att du ska bli nöjd med ditt Götenehus.


Utöver dessa finns det alltid för varje projekt en projektledare som ansvarar för bygget, och dessutom en mäklare som hjälper till med försäljningen.

Huvudkontor Götene


Per SundequistPer Sundequist

Chef Bostadsprojekt

Tel 0511-34 56 15, 072-700 34 41
E-post: per.sundequist@gotenehus.se

Ann-Charlott AlfredssonAnn-Charlotte Alfredsson

Brf- och fastighetshandläggare

Tel 0511-34 56 00
E-post: ann-charlotte.alfredsson@gotenehus.se

per-flodinPer Flodin

Entreprenadansvarig (tjänstledig)

Tel 0511-34 56 55, 073-270 84 18
E-post: per.flodin@gotenehus.se

Klas-Åke JanssonKlas-Åke Jansson

Projektledare

Tel 0511-34 56 41, 070-875 56 26
E-post: klas-ake.jansson@gotenehus.se

michaela-svenssonMichaela Johansson

Kundansvarig Skaraborg och Göteborg (föräldraledig)

Tel 0511-34 69 41, 070-364 70 33
E-post: michaela.johansson@gotenehus.se

Elisabeth Karlsson” width=Elisabeth Karlsson

Kundansvarig Skaraborg och Göteborg

Tel 0511-34 56 89
E-post: elisabeth.karlsson@gotenehus.se

Frida LarssonFrida Larsson

Projektchef entreprenad

Tel 073-316 10 12
E-post: frida.larsson @gotenehus.se

Mikael SahlgrenMikael Sahlgren

Projektledare

Tel 0511-34 56 52, 070-258 81 42
E-post: mikael.sahlgren@gotenehus.se

Karolin-StrandhagKarolin Strandhag

Projektutvecklare

Tel 0511-34 53 08, 070-87 96 985
E-post: karolin.strandhag@gotenehus.se

Fredrick-ZandelinFredrick Zandelin

Kundansvarig Skaraborg och Göteborg

Tel 0511-34 56 42
E-post: fredrick.zandelin@gotenehus.se

Stockholm


Carin BarklundCarin Barklund

Kundansvarig

Tel 073-274 60 98
E-post: carin.barklund@gotenehus.se

Kent BjörvangKent Björvang

Projektutvecklare

Tel 08-624 02 10, 070-558 27 48
E-post: kent.bjorvang@gotenehus.se

Joakim KaalingJoakim Kaaling

Projektledare

Tel 08-514 816 92, 073-275 37 10
E-post: joakim.kaaling@gotenehus.se

Anders KarlssonAnders Karlsson

Projekt- och affärsutvecklare

Tel 073-274 64 30
E-post: anders.karlsson@gotenehus.se

Kenneth Thörnqvist Kenneth Törnqvist

Projektledare

Tel 070-227 62 19
E-post: kenneth.thornqvist@gotenehus.se

Göteborg


David JärevikDavid Järevik

Projekt- och affärsutvecklare

Tel 072-710 79 63
E-post: david.jarevik@gotenehus.se

Göran LundbergGöran Lundberg

Projektutvecklare

Tel 031-89 54 66, 070-966 60 61
E-post: goran.lundberg@gotenehus.se

Fredrik SjölingFredrik Sjöling

Projektledare

Tel 031-89 54 68, 070-669 97 16
E-post: fredrik.sjoling@gotenehus.se

Malmö


Katarina FagerströmKatarina Fagerström

Kundansvarig

Tel 040-17 11 81
E-post: katarina.fagerstrom@gotenehus.se

Stefan HedlundStefan Hedlund

Projektledare

Tel 070-352 45 29
E-post: stefan.hedlund@gotenehus.se

Michael MorauMichael Morau

Projektledare

Tel 070-601 40 15
E-post: michael.morau@gotenehus.se

Oscar ÅkessonOscar Åkesson

Regionchef

Tel 040-17 11 85
E-post: oscar.akesson@gotenehus.se